قيمت بليط هاي خارجي ماهان

قيمت بليط هاي خارجي ماهان

۸ مورد از امكانات قطار‌هاي مسافربري كه نمي‌دانيم

سفر با قطار مزيت‌هاي فراواني را با خود به همراه دارد كه بيشتر اين مزيت‌ها را مسافراني كه اين وسيله نقليه را براي سفر انتخاب مي‌نمايند به آن واقف هستند. اما در اين بين برخي از امكانات قطار هستند كه اندك افرادي از آن‌ها آگاهي لازم را دارند. ما در اين مطلب علاوه بر پاسخ به سوالات بيان شده به اين امكانات نهفته خواهيم پرداخت.   

دوري از شلوغي و ترافيك جاده ها، سفر بدون در نظر گرفتن شرايط جوي مانند برف، باران و طوفان، بيم نداشتن از سقوط‌هاي بي مورد از جمله مزايايي است كه مي‌توان با تهيه بليط قطار در سفر آن را تجربه نمود. دلايل محبوبيت قطار در سفر‌هاي گوناگون چيست؟ به چه دلايلي قطار را به عنوان امن‌ترين وسيله نقليه مي‌شناسند؟ براي پاسخگويي به سوالات ذهني خود در اين مطلب با ما همراه باشيد.

سفر با قطار مزيت‌هاي فراواني را با خود به همراه دارد كه بيشتر اين مزيت‌ها را مسافراني كه اين وسيله نقليه را براي سفر انتخاب مي‌نمايند به آن واقف هستند. اما در اين بين برخي از امكانات قطار هستند كه اندك افرادي از آن‌ها آگاهي لازم را دارند. ما در اين مطلب علاوه بر پاسخ به سوالات بيان شده به اين امكانات نهفته خواهيم پرداخت.   

۸ مورد از امكانات قطار‌هاي مسافربري كه نمي‌دانيم


حمل بار بدون محدوديت

امكانات مختلفي در هنگام خريد بليط قطار عايد خريداران خواهد شد، حمل بار بدون محدوديت يكي از اين امكانات است. بسياري از مسافران در هنگام سفر با اتوبوس و هواپيما با ميزان بار قابل حمل مشكل خواهند داشت. بسياري از شركت‌هاي هواپيمايي با توجه به پرواز‌هاي داخلي و خارجي ميزان بار مشخصي را براي مسافران تعيين كرده اند.

در سفر‌هاي هوايي اگر بار بيش از حد مجاز باشد، مسافر بايد جريمه آن را پرداخت نمايد. در سفر با اتوبوس نيز مسافران هميشه دچار سردرگمي‌هاي فراواني بايت حمل بار مي‌شوند. اما در قطار مسافران براي حمل چمدان، كيف و بار‌هاي اضافه خود نياز به محدوديت ابعاد و كيلو نخواهند داشت. بار‌هاي بيش از ۷۵ سانتي متر را مي‌توان به بخش بار‌ها تحويل داد و در مقصد دريافت نمود. لازم به ذكر است، وزن بار نبايد بيش از ۲۰۰ كيلوگرم و ۲ متر باشد. با تهيه بليط قطار به ميزان بار خود در سفر فكر نكنيد.


براي خودرو شخصي خود بليط قطار تهيه كنيد!

در سفر با قطار اين امكان براي شما فراهم است تا براي خودرو شخصي خود خريد بليط قطار را انجام دهيد و آن را در مقصد با خود داشته باشيد. تصور كنيد، براي سفر به مشهد بايد هزينه بليط هواپيمايي را پرداخت نماييد كه بهاي بسيار زيادي را در بر خواهد داشت. اگر با ماشين شخصي هم به اين شهر سفر كنيد خستگي بسيار زيادي به تنتان مي‌ماند در اين مواقع قطار كار را براي شما بسيار آسان كرده است. حمل خودرو شخصي به شهر مورد نظر يكي از خدماتي است كه بسياري از مسافران از آن غافل هستند. به راحتي و بدون دردسر ماشين خود را با قطار حمل كنيد و در شهر مقصد استفاده نماييد. قطار وسيله‌اي ارزان با امكانات فراوان است كه ما از بخش عمده‌اي از آن بي خبريم.

 

۸ مورد از امكانات قطار‌هاي مسافربري كه نمي‌دانيم


غذاي خود را در قطار گرم ميل كنيد

غذا‌ها در هواپيما طعم دلچسبي ندارند. در اتوبوس نيز غذا‌ها بايد در بين راه فراهم شود. در اين مواقع براي تهيه غذاي هزينه بالايي را بايد پرداخت كنيد در صورتي كه كيفيت پاييني نصيبتان خواهد شد. شايد بگوييد در سفر با اتوبوس از غذا‌هاي خانگي استفاده مي‌كنيد، اما سوال اينجاست كه فضايي براي گرم كردن غذا وجود دارد. جواب صد در صد نه است.

چاره كار رزرو بليط قطاربراي سفر است. در سفر با قطار با استفاده از مايكروفرهاي تعبيه شده مي توانيد غذاي مورد نظر خود و همسفرانتان را گرم كنيد. لازم به ذكر است اگر تمايلي به غذاي خانگي نداريد،در هنگام رزرو بليط قطار مي توانيد غذاي خود را رزرو نماييد.

 

رزرو بليط قطار با غذا

همانطور كه گفتيم، اگر مايل مايل به غذاي خانگي نباشيد، در اين مواقع مي‌توانيد رستوران قطار را براي تهيه غذا انتخاب نماييد. غذا‌هاي قطار از كترينگ‌هايي با كيفيت بي نظير تهيه مي‌شود. كيفيت بالاي غذا‌هاي در قطار موجب رضايت اكثر مسافران شده است. اگر مايل به پيش غذا، دسر و نوشيدني هم باشيد در قطار اين امكان براي شما فراهم مي‌باشد. قيمت غذا در رستوران بسيار به صرفه مي‌باشد. علاوه بر قيمتي به صرفه منوي غذاي داخل قطار متنوع است.

استفاده از حمام و سرويس بهداشتي در قطار

در گذشته سيستم هاي بهداشتي مختلفي در قطارها وجود نداشت اما امروزه علاوه بر سرويس بهداشتي در برخي از حمام ها حمام نيز تعبيه شده است. اين امكانات مي تواند سفر با قطار را براي مسافران بسيار آسان و دلپذيرتر نمايد. اين امكانات هزينه هاي پاييني را در بر دارد. با تهيه بليط قطار ارزان مي توانيد امكاناتي بالا با قيمت پايين را در سفر تجربه نماييد.

بدون نگراني از وسيله هاي الكتريكي خود استفاده كنيد

در سفر با قطار نگران اتمام شارژ گوشي و لپ تاپ خود نباشيد در هر كوپه پريزهاي برق نهفته شده است كه مي توانيد به وسيله آن سيستم برقي خود را شارژ نماييد. در گذشته اين پريزها به صورت نمادين بودند و كارايي خاصي نداشتند. آيا با تهيه بليط هواپيما و خريد بليط اتوبوس مي توانيد از اين نوع امكانات استفاده نماييد؟

ارسال بار با قطار از درب منزل

شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد محموله هاي باري خود را مي توانيد از طريق قطار انجام دهيد. شما مي توانيد از توشه بار درخواست كنيد كه محموله مورد نظر را از درب منزل تحويل بگيرد و به مقصد انتقال دهد. لازم به ذكر است بسته هايتان بيمه آتش سوزي و حوادث مي شوند.

 

خواندن كتاب و روزنامه در قطار

انسان هاي با فرهنگ و كتاب دوست بسيار زيادي در سراسر ايران وجود دارند كه با قطار به مسافرت هاي خود مي پردازند. شركت هاي حمل و نقل ريلي براي اين عزيزان تمهيداتي ديده است. شما مي توانيد در سفر با قطار به كتابخانه برويد و تمام مسير را با خواندن كتاب هاي مختلف خود را سرگرم نماييد. براي به همراه داشتن اين امكانات و تهيه بليط قطار به ادرسwww.tikban.com مراجعه كنيد. سايت تيك بان علاوه بر بليط قطار، بليط هواپيما و بليط اتوبوس به اقصي نقاط جهان را پشتيباني مي نمايد.

منبع: ۸ مورد از امكانات قطار‌هاي مسافربري كه نمي‌دانيم

ادامهـ مطلبـ    |    نظرات (0)
[    بازدید :    ] [    ۴ دى ۱۳۹۸   ] [    ۱۲:۴۳:۴۰   ] [    دانيال    ]

بليط هواپيما، بليط، خريد بليط هواپيما، خريد اينترنتي بليط هواپيما، خريد آنلاين بليط هواپيما، خريد بليط چارتر، خريد بليط سيستمي هواپيما، خريد بليط خارجي، خريد بليط ارزان هواپيما، بليط ارزان هواپيما،

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

   آخرین مطالب ارسالی

جدید     در دنيا مسافران بليط چارتر مي خرند يا سيستمي؟
    بهترين قيمت بليط هواپيما را از ما بخواهيد
    چالش مسافران، چارتر يا سيستمي؟
    پرواز مستقيم يا غير مستقيم كدام بهتر است؟
    آيا هواپيماها براي سفر ايمن هستند؟
    مزيت صندلي هاي كنار در خروج اضطراري چيست؟
    سفر بر هر درد بي درمان دواست
    همه آنچه بايد در هنگام سقوط هواپيما بدانيد
    ۸ مورد از امكانات قطار‌هاي مسافربري كه نمي‌دانيم
    همه چيز درباره بليط لحظه آخري

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان