قيمت بليط هاي خارجي ماهان

قيمت بليط هاي خارجي ماهان

معرفي مدير عامل هواپيمايي سپهران

 بنا به اظهارات مدير عامل هواپيمايي سپهران اين ايرلاين تازه تاسيس شيرازي از كادري حرفه اي و با تحصيلات بالا از سال ۹۵ آغاز به ارائه خدمات هوايي به مسافران كرده است.

از سال ۹۳ زمزمه‌هاي تأسيس يك ايرلاين جديد با نام «سپهران» بر سر زبان‌ها افتاده بود. فارغ‌التحصيلان رشته‌هاي هوانوردي از جمله مهندسي و تعميرات، خلبان، مهماندار، ديسپچر و … اميدي را در دل خود زنده ساختند تا شايد با اخذ مجوزهاي اين ايرلاين شيرازي، مشغول به كار شوند.

سه فروند هواپيماي بوئينگ كلاسيك ۵۰۰-۷۳۷ و يك دورنير ۳۵ نفره در فرودگاه شهيد دستغيب شيراز مدت زيادي سوژه عكاسان هوانوردي بود و كم كم اميد به اشتغال كمرنگ‌تر مي‌شد تا اينكه در بهمن ماه ۱۳۹۴ با انتصاب مدير عامل هواپيمايي سپهران و قائم مقام او، روند اخذ مجوزهاي اين ايرلاين در مسير جديدي قرار گرفت.

 

مدير عامل هواپيمايي سپهران موفق شد در اسفند ۹۴، موافقت اصولي سپهران را از اداره استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري اخذ كند و اولين قدم براي set up ايرلاين جهت اخذ مجوز بهره‌برداري هوايي برداشته شد.

بالاخره در ۲۰ تير ۱۳۹۵ با صدور AOC (مجوز بهره برداري هوايي) با امضاي رئيس سازمان هواپيمايي كشوري، مردم استان فارس نيز صاحب ايرلاين بومي شدند. حالا امروز صبح اين ايرلاين ايراني اولين پرواز خود را از شيراز به مقصد مشهد تجربه كرد.

طبق نظرسنجي ايرلاين هاي داخلي اكنون تنها در تهران، بيش از يكصد نفر در اين ايرلاين مشغول به كار هستند و به زودي بيش از دويست نفر نيز از نفرات بومي استان فارس، با شروع پروازهاي سپهران، مشغول به كار خواهند شد و با اضافه شدن هواپيما به ناوگان سپهران، اين تعداد اضافه خواهد شد.

رنگ سازماني سپهران، نارنجي و لوگوي آن با الهام از ققنوس (پرنده اساطيري) طراحي و بر هواپيماهاي آن نقش بسته است. اين ايرلاين شيرازى، ۵ فروند هواپيما دارد.

مدير عامل هواپيمايي سپهران، مسيرهاي پروازي داخلي خود در ۲ فاز را اعلام كرد. بنابر نقشه پروازي كه در سايت رسمي اين شركت براساس بهترين هواپيمايي مسافربري ايران قرار گرفته است، در فاز اول پروازها به مركزيت شيراز به شهرهاي مشهد، تهران، تبريز، زاهدان، بندر عباس و چابهار خواهند بود كه با پروازهاي ديگر از تهران به مشهد، شيراز و اهواز همراه خواهند بود.

در هواپيمايي سپهران سعي شده است تا قيمت بليط هواپيما مطابق با جدول اعلام شده باشد و همچنين به زودي بليط خارجي از اين ايرلاين شروع خواهد شد.

مسيرهاي پروازي هواپيمايي سپهران

مسيرهاي پروازي فاز دوم اين هواپيمايي عمدتا به جنوب كشور و از شيراز به مقاصد اصفهان، كرمان، كيش، اهواز، آبادان، لار، لامرد، جزيزه خارك، گچساران و بهرگان خواهند بود. پرواز تهران به يزد نيز در همين فاز پيش‌بيني شده است.

شرايط و ضوابط خريد بليط هواپيما از هواپيمايي سپهران

 از ۳ ساعت قبل از پرواز امكان خريد از سامانه خريد بليط هواپيما بسته خواهد شد.

 نام و نام خانوادگي مسافر مي بايست بصورت فارسي و لاتين، بطور صحيح و كامل وارد گردد.

 لطفاً در وارد كردن نام مسافر دقت فرمائيد. زيرا اصلاح نام امكان پذير نمي باشد.

 ثبت كد ملي اتباع ايراني و يا شماره گذرنامه اتباع بيگانه در هنگام رزرو الزاميست. در صورت عدم انطباق اطلاعات ثبتي با كارت شناسايي مسافرين از پذيرش آنان در فرودگاه حسب مورد ممانعت بعمل مي آيد.

ادامهـ مطلبـ    |    نظرات (0)
[    بازدید :    ] [    ۱۹ اسفند ۱۳۹۶   ] [    ۱۰:۵۷:۳۸   ] [    دانيال    ]

بليط هواپيما، بليط، خريد بليط هواپيما، خريد اينترنتي بليط هواپيما، خريد آنلاين بليط هواپيما، خريد بليط چارتر، خريد بليط سيستمي هواپيما، خريد بليط خارجي، خريد بليط ارزان هواپيما، بليط ارزان هواپيما،

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

   آخرین مطالب ارسالی

جدید     بهترين قيمت بليط هواپيما را از ما بخواهيد
    چالش مسافران، چارتر يا سيستمي؟
    پرواز مستقيم يا غير مستقيم كدام بهتر است؟
    آيا هواپيماها براي سفر ايمن هستند؟
    مزيت صندلي هاي كنار در خروج اضطراري چيست؟
    سفر بر هر درد بي درمان دواست
    همه آنچه بايد در هنگام سقوط هواپيما بدانيد
    ۸ مورد از امكانات قطار‌هاي مسافربري كه نمي‌دانيم
    همه چيز درباره بليط لحظه آخري
    قطار يا هواپيما، گزينه بهتر براي سفر كدام است؟

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان