قيمت بليط هاي خارجي ماهان

قيمت بليط هاي خارجي ماهان

بهترين هواپيماي مسافربري ايران كدومه؟

همه ما مي خواهيم پس از خريد بليط هواپيما با بهترين هواپيماي مسافربري ايران سفر خودمان را شروع كنيم. هواپيماهاي مسافربري زيادي در داخل ايران مشغول حمل و نقل مسافران هستند. در بين اين ايرلاين ها بهترين هواپيماي مسافربري ايران شايد كاري سخت نباشد. با كمي جستجو در بين خدمات و امكانات و هواپيماي به روز مي توان بهترين آنها را تشخيص داد.

 

 

هما

شركت هواپيمايي ملي ايران در تاريخ پنجم اسفند ماه سال ۱۳۴۰ با ادغام دو شركت هواپيمايي «ايرانين ايرويز» و «پرشين ايرويز» و ايجاد خط هوايي جديدي با نام «هواپيمايي ملي ايران» با علامت اختصاري و سمبل «هما» تاسيس شد. طبق نظرسنجي هاي صورت گرفته يكي از بهترين هواپيماي مسافربري ايران اين شركت هواپيمايي است كه در رده بالاتري قرار دارد.

 

ايران ايرتور

شركت هواپيمايي ايران ايرتور (Iran Airtour Airline) يك ايرلاين خصوصي ايراني است كه در سال ۱۳۵۱ توسط ايران اير (هواپيمايي هما) راه‌اندازي شد. خطوط هوايي ايران ايرتور هم‌اكنون ميان تهران و ديگر شهرهاي ايران و چند كشور آسياي ميانه برجا است. پايگاه اصلي اين شركت هواپيمايي فرودگاه بين‌المللي مشهد است. ايران ايرتور هر هفته بيش از ۵۰ پرواز داخلي و خارجي دارد.

 

آسمان

شركت هواپيمايي آسمان در سال ۱۳۵۹ از ادغام چهار شركت هوايي اير تاكسي، پارس اير، اير سرويس و هور آسمان تشكيل شد. هواپيمايي آسمان هم‌اكنون وسيع‌ترين شبكه پروازي به شهرهاي داخلي را (با تاكيد بر پرواز به مناطق محروم كشور) دارد.

 

ماهان

هواپيمايي ماهان، ايرلايني خصوصي است كه در حال حاضر با ۵۶ فروند هواپيماي مسافربري و باري، روزانه به ۵۲ مقصد در اروپا، آسيا و خاورميانه پرواز دارد. هواپيمايي ماهان در سال ۱۳۷۱ و با مجوز سازمان هواپيمايي كشوري، به عنوان شركتي خصوصي تاسيس شد و يك سال پس از آن در سال ۱۳۷۲، فعاليتش را آغاز كرد. طبق نظرسنجي ايرلاين هاي داخلي ماهان نيز يكي از بهترين هواپيماي مسافربري ايران است.

 

كاسپين

هواپيمايي كاسپين كه از سال ۱۳۷۲ فعاليت خود را آغاز كرد، يكي از ايرلاين‌هاي ايراني است كه در حال حاضر با ۸ فروند هواپيماي بوئينگ، همه روزه سهمي از پروازهاي داخلي و خارجي ناوگان هواپيمايي كشور را بر عهده دارد.

 

كيش اير

هواپيمايي كيش اير يكي از ايرلاين‌هاي خصوصي ايران است كه در حال حاضر ۱۲ فروند هواپيماي فعال از نوع فوكر و مك‌دانل داگلاس در اختيار دارد. شركت هواپيمايي كيش اير كه در سال ۱۳۷۱ شكل گرفت، يكي از شركت‌هاي هواپيمايي خصوصي ايراني متعلق به سازمان منطقه آزاد كيش است. كيش اير با هدف توسعه فعاليت‌هاي جزيره زيباي كيش، از طريق برقراري ارتباط با مراكز استان‌هاي كشور و اتصال به كشورهاي حاشيه خليج فارس تأسيس شد.

 

نفت

هواپيمايي نفت ايران يكي از قديمي‌ترين ايرلاين‌هاي دولتي كشور است كه در حال حاضر با ۵ فروند فوكر ۵۰ و ۴ فروند فوكر ۱۰۰ در ناوگان هوايي خود وظيفه انتقال مسافران و كاركنان شركت ملي نفت ايران را بر عهده دارد.

 

ساها

هواپيمايي ساها يك شركت هواپيمايي ايراني بود كه مركز آن در تهران قرار داشت. اين شركت توسط نيروي هوايي ارتش جمهوري اسلامي ايران در سال ۱۳۶۹ تأسيس شد.

 

تابان

هواپيمايي تابان يكي از ايرلاين‌هاي خصوصي كشور است كه در حال حاضر با در اختيار داشتن هفت فروند هواپيما، بليط چارتر هواپيما و پروازهاي داخلي و خارجي خود را برقرار داشته است. اين شركت هواپيمايي در سال ۱۳۸۴ موفق به كسب مجوز از سازمان هواپيمايي كشوري ايران شد و از سال ۱۳۸۵ پروازهاي خود را به طور رسمي آغاز كرد.

 

زاگرس

هواپيمايي زاگرس، يكي از ايرلاين‌هاي خصوصي كشور است، كه با در اختيار داشتن  ۱۹ فروند هواپيماي ايرباس و بوئينگ پروازهاي داخلي و خارجي خود را داير كرده است. هواپيمايي زاگرس از جمله ايرلاين‌هاي خصوصي و نسبتا جوان كشور است كه در سال ۱۳۸۴ پا به عرصه‌ي صنعت هوايي كشور گذاشت و با ورود دو فروند هواپيماي توپولوف روسي خود را به ايرلاين‌هاي قديمي‌تر معرفي كرد. با توجه به ثبت شركت زاگرس در منطقه اقتصادي اروند و تعهد آن به خوزستان اولين پرواز زاگرس در سال ۸۶ در مسير تهران – اهواز – تهران صورت پذيرفت.

 

معراج

هواپيمايي معراج يكي از ايرلاين‌هاي خصوصي كشور است كه در سال ۱۳۸۹ با مجوز سازمان هواپيمايي كشوري تأسيس شد. دفتر اصلي اين شركت در تهران قرار دارد. در سال ۱۳۹۵ هواپيمايي معراج ركورد طولاني‌ترين پرواز ايراني را با انجام پرواز هيئت ديپلماتيك جواد ظريف را كه از سيدني به تهران و به مدت ۱۷ ساعت بدون توقف و سوخت گيري انجام شد، شكست. اين شركت هواپيمايي داراي يازده فروند هواپيما است.

 

هواپيمايي قشم

هواپيمايي قشم در حال حاضر يك ايرلاين دولتي متعلق به وزارت نفت است كه با ۱۳ فروند هواپيماي فعال در ناوگان هوايي خود پروازهاي داخلي و خارجي خود را توسعه بخشيده است. هواپيمايي قشم در سال ۱۳۷۲ با اجاره هواپيما، فعاليت پروازي خود را با نام فراز قشم شروع كرد.

 

آتا

هواپيمايي آتا، يك ايرلاين خصوصي ايراني است كه فعاليت خود را از شهر تبريز آغاز كرد. اين شركت هواپيمايي در حال حاضر با در اختيار داشتن ۱۳ هواپيماي بوئينگ و ايرباس هر روزه پروازهاي داخلي و خارجي به مقاصد كشورهاي همسايه دارد.

گل پرواز با تهيه مجموعه كاملي از بليط هواپيماهاي امن در مسيرهاي مختلف سعي كرده تا سفري مطمئن و لذت بخش را براي همه مسافران تدارك ببيند. شما با مراجعه به سايت خريد بليط گل پرواز مي توانيد از همه بليط هاي موجود در مسير دلخواه تان باخبر شويد و بليط هاي سيستمي و بليط چارتر را براي مسافرت خود انتخاب و اقدام به خريد كنيد. همچنين مي توانيد درباره كلاس پرواز چيست؟ اطلاعات خوبي به دست بياوريد تا بهترين بليط را براي مسافرت خودتان خريداري نماييد. آرزوي سفري امن و پر از شادي را براي شما داريم.

ادامهـ مطلبـ    |    نظرات (0)
[    بازدید :    ] [    ۱ فروردين ۱۳۹۷   ] [    ۰۷:۲۳:۱۶   ] [    دانيال    ]

بليط هواپيما، بليط، خريد بليط هواپيما، خريد اينترنتي بليط هواپيما، خريد آنلاين بليط هواپيما، خريد بليط چارتر، خريد بليط سيستمي هواپيما، خريد بليط خارجي، خريد بليط ارزان هواپيما، بليط ارزان هواپيما،

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

   آخرین مطالب ارسالی

جدید     در دنيا مسافران بليط چارتر مي خرند يا سيستمي؟
    بهترين قيمت بليط هواپيما را از ما بخواهيد
    چالش مسافران، چارتر يا سيستمي؟
    پرواز مستقيم يا غير مستقيم كدام بهتر است؟
    آيا هواپيماها براي سفر ايمن هستند؟
    مزيت صندلي هاي كنار در خروج اضطراري چيست؟
    سفر بر هر درد بي درمان دواست
    همه آنچه بايد در هنگام سقوط هواپيما بدانيد
    ۸ مورد از امكانات قطار‌هاي مسافربري كه نمي‌دانيم
    همه چيز درباره بليط لحظه آخري

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان