قيمت بليط هاي خارجي ماهان

قيمت بليط هاي خارجي ماهان

بهترين سايت فروش بليط چارتر هواپيما

بليط چارتر يكي از بليط هاي پرطرفدار مسافرين است كه كه به بليط چارتر هواپيما در مقايسه با ساير بليط ها برتري ويژه اي مي دهد. زماني كه شما قصد سفر داريد و هواپيما را براي مسافرتان برگزيديد, تهيه بليط يكي از اصلي ترين كارهاي شما براي شروع سفرتان است.

اجاره صندلي هاي هواپيما توسط شركت يا آژانس گردشگري مي تواند شامل همه صندلي هاي يك پرواز يا بخشي از آنها باشد.

 

چارتر چيست؟

چارتر charter در لغت نامه به معني اجاره و دربست آمده و در اصطلاح به شرايطي گفته مي شود كه يك شركت هواپيمايي صندلي هاي يك هواپيما و بليط هاي آن را به يك شركت توريستي اجاره مي دهد. اين اجاره دادن فقط مخصوص هواپيما نيست و درباره اتاق هاي هتل و واگن هاي قطار نيز اينگونه است. اجاره صندلي هاي هواپيما توسط شركت يا آژانس گردشگري مي تواند شامل همه صندلي هاي يك پرواز يا بخشي از آنها باشد.

چارتر ۱۱۸

زماني كه قصد داريد بليط چارتر را براي سفرتان تهيه كنيد در واقع مي خواهيد با هزينه كمتري نسبت به ساير زمانها اقدام به خريد بليط كنيد. تهيه بليط هواپيما ارزان تر يكي از اولويت هايي است كه مسافران را به سمت خريد بليط چارتر مي كشاند.

چارتر ارزان

شما در بليط چارتر با تخفيف هاي عمده اي روبه رو مي شويد كه در زمان هاي خاص براي بليط ها اختصاص داده مي شود. اين زمان ها در دست آژانس مسافرتي است كه بليط هاي ايرلاين خاصي را چارتر كرده است. به اين شركت توريستي كه بليط ها را اجاره كرده شركت چارتر كننده مي گويند و به ايرلايني كه بليط را به اجاره مي دهد شركت چارتر دهنده مي گويند.

بعد از اينكه شركت چارتر دهنده بليط ها و صندلي هاي يك پرواز را به يك شركت چارتر كننده كه همان آژانس هاي توريستي است اجاره داد, ديگر هيچ اختياري نسبت به قيمت گذاري بليط ها ندارد. شركت چارتر كننده نسبت به نرخ گذاري بليط ها اقدام مي كند.

 

شركت و آژانس مسافرتي قيمت بليط ها را براساس شرايط خودش و سود و ضرري كه متحمل مي شود بالا و پايين مي كند. در برخي از زمان ها كه به نفع اين شركت است قيمت ها افزايش و در برخي مواقع كاهش مي يابد.

در زمان هايي كه قيمت ها توسط آژانس مسافرتي چارتركننده افزايش مي يابد معمولا زمان هاي پرمسافر و پرترددي است كه مسافران زيادي تقاضاي تهيه بليط مسير خاصي را دارند.

در زمان هايي كه قيمت ها با افت قيمت مواجه مي شود نيز در زمان هايي است كه مسير پروازي كم مسافر بوده و صندلي هاي خالي زيادي روي دست اين شركت ها مي ماند و شركت مسافرتي براي پر كردن اين صندلي هاي خالي دست به كاهش قيمت بليط مي زند تا بتواند در زمان باقي مانده پرواز بليط هايش را به فروش برساند و ضرر كمتري را متحمل شود.

 

بليط چارتر هواپيما

براي خريد بليط هاي چارتر شده از آژانس هاي مسافرتي بايد بيشتر از هر چيزي حوصله و صبر به خرج بدهيد. در ضمن شما ديگر نمي توانيد از ايرلاين ها بليط تهيه كنيد چون آنها بليطي در بساط ندارند و همه بليط هاي پروازي شان را به اين شركت هاي مسافرتي اجازه داده اند و هزينه اش را به صورت كامل دريافت كرده اند.

قيمت بليط چارتر

قيمت بليط چارتر را خود آژانس مشخص مي كند و ايرلاين در قيمت ها نقشي ندارد. اين به اين دليل است كه سود و زيان فروش بليط ها بر عهده خود آژانس توريستي چارتر كننده است.

اگر اين شركت بتواند بليط هايش را به صورت كامل بفروشد سود زيادي به دست خواهد آورد و اگر صندلي خالي در هواپيما بماند ضررش متوجه آنها خواهد بود. پس مجبورند بليط را ارزان تر به مشتري بدهند.

  • نوسان قيمت؟

بليط چارتر به خاطر موارد بالا هميشه در نوسان است. اين نوسان قيمتي با توجه به اوضاع چارتر كننده بالا و پايين مي شود. هر چه به زمان پرواز هواپيما نزديك تر مي شويم اين نوسان نيز شدت بيشتري به خود مي گيرد.

در صورتي كه تعداد مسافرها در لحظه آخر زياد باشد شركت توريستي قيمت بليط ها را افزايش مي دهد تا سود زيادي كند و اگر كمتر از اندازه باشد قيمت را پايين تر مي آورد تا لااقل تمام بليط ها به فروش برسد و به هزينه اي كه براي اجاره آنها كرده برسد.

بليط چارتر ارزان تر

شما براي اينكه بليط چارتر ارزان تري را تهيه كنيد بهتر است در اواسط هفته اقدام به خريد بليط كنيد چون در اين روزها متقاضي سفر كم است و بليط هاي اين روزها نيز ارزان تر براي شما در مي آيد.

در روزهاي تعطيلي و نوروز و تابستان اصلا به هيج وجه اقدام به خريد بليط چارتر نكنيد در اين زمان ها مسافر زياد است و همانطور كه گفتيم شركت توريستي چارتركننده روي قيمت ها مي كشد. در مسيرهاي پرترافيك هوايي نيز قضيه بر همين منوال است در اين مسيرها چون مسافر زيادي دارند شركت چارتر كننده از فروش بليط هايش مطمئن است و اقدام به اجاره تمام صندلي هاي هواپيما مي كند و قيمت هايش را هم بالا مي برد تا سود زيادي عايدش شود.

شركت چارتر كننده

البته چون در مسيرهاي پرمسافر چارتر به صورت سالانه انجام مي شود احتمال اينكه برخي از روزهاي سال بليط ارزان تر شود وجود دارد. شما بايد اين روزها را رصد كنيد و با كمي تجربه و صبر به بليطي دست پيدا كنيد كه ارزان تر از روزهاي ديگر ارائه مي شود.

اين نكته مي تواند شما را در يافتن بليط ارزان در اين مسيرها خيلي كمك كند. البته مواظب باشيد كه اين روزها را در ايام تعطيلي انتخاب نكنيد چون در اين زمان ها نحوه قيمت گذاري كمي متفاوت مي شود و از پايين بودن قيمت ها در اين روزها نمي شود اطمينان حاصل كرد.

 

انواع چارتر

در بين بليط هاي چارتر دو مدل چارتر بندي وجود دارد. چارتر كامل يا full charter و اجاره و چارتر صندلي يا seat charter .

در مدل چارتر كامل تمامي صندلي هاي يك پرواز در يك زمان معين توسط شركت توريستي به صورت دربست اجاره مي شود. اما در مدل چارتر صندلي تنها بخشي از صندلي هاي پرواز به شركت گردشگري اجاره داده مي شود.

چارتر صندلي هم به سه دسته زير تقسيم مي شود:

۱- چارتر شناور

۲- اجاره صندلي رفت و برگشت

۳- اجاره بخشي از صندلي هاي هواپيما.

براي خريد بليط چارتر و دسترسي به تمامي قيمت هاي بليط چارتر مي توانيد در سايت گل پرواز مقصد و زمان حركت تان را وارد كنيد و بليط چارتر دلخواه تان را با توجه به مسير پروازي تان و بودجه اي كه براي آن اختصاص داده ايد انتخاب و خريداري كنيد.

گل پرواز آسان ترين شيوه را براي خريد بليط چارتر در پيش روي شما مي گذارد. شما در گل پرواز به همه بليط ها دسترسي داريد اين دسترسي شامال همه ايرلاين ها و شركت هاي هوايي و توريستي است و به صورت آني مي توانيد قيمت و نوع پرواز بليط ها را كنترل كنيد.

كافي است به سامانه گل پرواز وارد شويد و شهر مبدا و مقصد خودتان را مشخص كنيد و با اجراي فيلترهاي محدود كننده انتخاب ايده ال تري را خريداري كنيد. امنيت و سرعت تهيه و رزرو بليط چارتر در گل پرواز بالاست و اين خود يكي از دلايل استقبال مسافران از اين سامانه خريد بليط هواپيما ست.

ادامهـ مطلبـ    |    نظرات (0)
[    بازدید :    ] [    ۱۱ فروردين ۱۳۹۷   ] [    ۱۰:۲۵:۲۹   ] [    دانيال    ]

بليط هواپيما، بليط، خريد بليط هواپيما، خريد اينترنتي بليط هواپيما، خريد آنلاين بليط هواپيما، خريد بليط چارتر، خريد بليط سيستمي هواپيما، خريد بليط خارجي، خريد بليط ارزان هواپيما، بليط ارزان هواپيما،

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

   آخرین مطالب ارسالی

جدید     بهترين قيمت بليط هواپيما را از ما بخواهيد
    چالش مسافران، چارتر يا سيستمي؟
    پرواز مستقيم يا غير مستقيم كدام بهتر است؟
    آيا هواپيماها براي سفر ايمن هستند؟
    مزيت صندلي هاي كنار در خروج اضطراري چيست؟
    سفر بر هر درد بي درمان دواست
    همه آنچه بايد در هنگام سقوط هواپيما بدانيد
    ۸ مورد از امكانات قطار‌هاي مسافربري كه نمي‌دانيم
    همه چيز درباره بليط لحظه آخري
    قطار يا هواپيما، گزينه بهتر براي سفر كدام است؟

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان