قيمت بليط هاي خارجي ماهان

قيمت بليط هاي خارجي ماهان

به ترس از پرواز چه مي گويند؟

فوبيا يك نوع ترس بي دليل است كه از دوران كودكي يا نوجواني آغاز شده و انواع مختلفي دارد. بيش از صدها نوع فوبيا وجود دارد مانند: سوشال فوبيا يا فوبياي اجتماعي، فوبياي تصميم گيري، آگورافوبيا يا ترس از مكان هاي باز، ترس از بلندي، ترس از تاريكي، ترس از رعدو برق، ترس از خون و تزريق و ….

 

در صورتي كه شما هم از آن مسافراني مي باشيد كه از پرواز با هواپيما مي ترسيد و دچار فوبياي پرواز چيست مي شويد، توصيه مي نماييم اين نوشته را مطالعه كنيد. براي دانستن اينكه فوبياي پرواز چيست و چگونه مي توانيد به آن غلبه كنيد با ما همراه باشيد.

 

در صورتي كه شما جزو آن دسته از اشخاصي هستيد كه از پرواز با هواپيما هراس داريد و دچار فوبياي پرواز هستيد، پيشنهاد مي كنم اين مطلب را تا انتها در بليط چارتر هواپيما بخوانيد. نكته قابل توجه اين است كه خود را دائم سرزنش نكنيد شما مقصر نيستيد، با به كارگيري روش هاي درماني كه به شما گفته ميشود در بهبود خود تلاش كنيد.

اتفاقا اشخاصي كه فوبيا دارند هوش متوسط و بالايي دارند اما چون دائما فكر آنها درگير است در عملكرد روزانه آنها اختلال ايجاد شده و دائما در حال افكار نگران كننده هستند و تمركز حواس كمي دارند. اولين بار كه سوار هواپيما ميشويد تا حدودي استرس و ترستان نرمال است.

 اما در صورتي كه در طول تمام پروازهاي خود استرس، ترس از خفگي، مرگ و … داريد شما دچار فوبياي پرواز شده ايد و بايد به درمان آن بشتابيد، بعضي از اشخاص حتي از تصور پرواز و ارتفاع هم هراس دارند و عصبي ميشوند.

رزرو بليط خارجي             فروش بليط چارتر                                        تهيه بليط پرواز خارجي                                      بليط هواپيما ارزان از كجا بخريم؟                                      قيمت بليط هواپيما ايران اير

علائم فوبياي پرواز چيست

علائمي كه به طور متناوب در حين پرواز به سراغ فرد مي آيد عبارتند از: سردرد، عرق كردن، لرزش و تهوع، سردي و گرگرفتگي ناگهاني، تنگي نفس، تپش قلب، سرگيجه و غش كردن، رنگ پريدگي، انقباض عضلات، مشكلات گوارشي، داشتن احساس غير واقعي، احساس وحشت، احساس نياز به فرار و ترس از اينكه عقلشان را از دست داده اند.

فردي كه دچار فوبياي پرواز است احساس ميكند در جايي گرفتار شده و امكان فرار ندارد و خود را بين زمين و آسمان معلق ميبيند. چنين فردي در صورتي كه يكي از بستگان خود را در اثر سانحه هوايي از دست داده باشد و يا پيگير اخبار ناگوار هواپيما باشد به طور كل نسبت به هواپيما بدبين ميشود و هراس از سفر دارد.

 

فوبيا با ترس متفاوت است بعضي ترس ها بسيار هم خوب هست مثل ترس از افتادن در دام اعتياد كه باعث ميشود از مواد مخدر دوري كنيد، در واقع ترس شما را از حادثه محافظت ميكند.

اما اشخاصي كه دچار فوبياي پرواز يا هر نوع فوبيايي هستند يك ترس غير منطقي و غير نرمال را تجربه كرده اند. به هر حال بدون اينكه در مورد درست يا اشتباه بودن اين حالت از ترس فكر كنيد بايد شيوه رها شدن از آن را بيابيد.

 

راهكارهاي مقابله با فوبياي پرواز چيست

بيماري فوبيا مثل ديو هزار سري است كه هر لحظه با يك روش و يك سرش حمله ميكند و شما بايد براي مقابله هزار و يك روش بلد باشيد تا شكست نخوريد و نااميد نشويد و درمان را ادامه دهيد.

در فوبيا شما از اينكه ترستان غير منطقي هست اطلاع داريد اما نميتوانيد با آن مقابله كنيد. ابتدا بايد بدانيد كه ترس از حوادث و رخدادهاي احتمالي حماقت محض است، فكر هر چيزي از خود آن چيز معمولا سخت تر و دردناك تر است.

پس سعي كنيد در حين پرواز و همچنين روزهاي عادي زندگي فكر حوادث ناگوار را از سر خود بيرون كنيد، فوبياي پرواز يا ترس از هواپيما جنبه ارثي هم ميتواند داشته باشد، اما در صورتي كه يكي از اطرافيان فرد فوبيا داشته باشد ميتواند در اثر يادگيري به فرد منتقل شود.

از روش توقف ذهن استفاده كنيد بحث ذهني كه موجب مزاحمت ميشود را با گفتن ((نه)) خاتمه دهيد. جالب است بدانيد نسبت مرگ انسانها در سقوط هواپيما بسيار كمتر از مرگ هاي ناشي از سوانح رانندگي است.

رزرو بليط خارجي             فروش بليط چارتر                                        تهيه بليط پرواز خارجي                                      بليط هواپيما ارزان از كجا بخريم؟                                      قيمت بليط هواپيما ايران اير

توصيه هايي براي داشتن سفري خوش در هواپيما

اشخاصي كه فوبياي پرواز دارند چون ميدانند كنترلي بر هواپيما ندارند ترس بيشتري دارند بنابرين توصيه ميكنيم، ابتدا در مورد ساختار هواپيما و نحوه كنترل هواپيما و اينكه مثلا موتور هواپيما از كار بيفتد باز هم هواپيما ميتواند به پرواز خود ادامه دهد مطالعه كنيد.

سعي كنيد قبل از پرواز روحيه خود را آماده كنيد و آرامش لازم را كسب كنيد، مثل قدم زدن در پارك، بازي واليبال و … هر كسي علايقي دارد كه ميتواند با انجام آن از سپري شدن زمان لذت ببرد. از دمنوش گياهي كه آرامبخش هستند ميتوانيد استفاده كنيد، قبل از پرواز غذاي سبك ميل كنيد.

سعي كنيد زودتر به فرودگاه برويد و كارهاي خود را با آرامش انجام دهيد و دائما به چيزهاي مثبت فكر كنيد و به اهداف و اتفاقات خوب در مقصد فكر كنيد.

در صورتي كه از فضاي بسته ميترسيد هنگام خريد بليط چارتر مسئول آن بخش را در جريان بگذاريد تا صندلي مناسب را براي شما قرار دهد، صندلي هاي كنار راهرو را انتخاب كنيد و از صندلي هاي كنار پنجره دوري كنيد و در طول سفر از پنجره بيرون را نگاه نكنيد.

رزرو بليط خارجي             فروش بليط چارتر                                        تهيه بليط پرواز خارجي                                      بليط هواپيما ارزان از كجا بخريم؟                                      قيمت بليط هواپيما ايران اير

قبل از پرواز با خدمه و خلبان هواپيما گفتگو كنيد تا اطمينان شما از سفر بيشتر شود. در طول پرواز ميتوانيد آدامس و تنقلات مصرف كنيد و به موسيقي ملايم گوش دهيد و يا كتاب بخوانيد. در صورتي كه فرزند داريد خود را با فرزند خود مشغول كنيد و حواس خود را پرت كنيد.

سعي كنيد به ندرت از دارو استفاده كنيد اما در صورتي كه واقعا طوري باشد كه زندگي شما را مختل كند و شما نتوانيد با هواپيما سفر كنيد، ترس از پرواز داشته باشيد، در حين پرواز دائما در فكرو خيال باشيد و اضطراب غير نرمال داشته باشيد ميتوانيد از قرص هاي مسكن و آرام بخش استفاده كنيد كه باعث ميشود در طول مدت پرواز شما خواب باشيد يا آرامش بيشتري داشته باشيد.

پزشكان زماني دارو تجويز ميكنند كه اشخاص از گفتاردرماني و روش هاي نرمال درمان نشده باشند. اميدواريم با بكارگيري روشهاي ذكر شده بتوانيد بر ترس خود غلبه كنيد و بر خود تسلط كامل داشته باشيد، سفر خوشي را برايتان آرزومنديم.

گل پرواز با تهيه مجموعه كاملي از بليط هواپيماهاي امن در مسيرهاي مختلف سعي كرده تا سفري مطمئن و لذت بخش را براي همه مسافران تدارك ببيند. شما با مراجعه به سايت خريد بليط گل پرواز مي توانيد از همه بليط هاي موجود در مسير دلخواه تان باخبر شويد و شرايط كنسلي بليط هواپيما ايران اير را بدانيد و بليط هاي سيستمي و چارتر را براي مسافرت خود انتخاب و اقدام به خريد كنيد. همچنين مي توانيد جدول درصد جريمه بليط هاي داخلي و خارجي اطلاعات خوبي به دست بياوريد تا بهترين بليط را براي مسافرت خودتان خريداري نماييد. آرزوي سفري امن و پر از شادي را براي شما داريم.

ادامهـ مطلبـ    |    نظرات (0)
[    بازدید :    ] [    ۱۴ فروردين ۱۳۹۷   ] [    ۱۱:۰۷:۵۰   ] [    دانيال    ]

بليط هواپيما، بليط، خريد بليط هواپيما، خريد اينترنتي بليط هواپيما، خريد آنلاين بليط هواپيما، خريد بليط چارتر، خريد بليط سيستمي هواپيما، خريد بليط خارجي، خريد بليط ارزان هواپيما، بليط ارزان هواپيما،

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

   آخرین مطالب ارسالی

جدید     بهترين قيمت بليط هواپيما را از ما بخواهيد
    چالش مسافران، چارتر يا سيستمي؟
    پرواز مستقيم يا غير مستقيم كدام بهتر است؟
    آيا هواپيماها براي سفر ايمن هستند؟
    مزيت صندلي هاي كنار در خروج اضطراري چيست؟
    سفر بر هر درد بي درمان دواست
    همه آنچه بايد در هنگام سقوط هواپيما بدانيد
    ۸ مورد از امكانات قطار‌هاي مسافربري كه نمي‌دانيم
    همه چيز درباره بليط لحظه آخري
    قطار يا هواپيما، گزينه بهتر براي سفر كدام است؟

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان