قيمت بليط هاي خارجي ماهان

قيمت بليط هاي خارجي ماهان

اولين مرحله سوار شدن به بليط هواپيما

براي پروازهاي داخلي، ٢۴ ساعت قبل از پرواز امكان گزارش ثبت حضور و ثبت‌نام (Check-in) اينترنتي وجود دارد. امكان چك-اين كردن در باجه‌هاي خودكار داخل فرودگاه هم وجود دارد. بعد از چك-اين كردن، كارت پرواز خود را دريافت كنيد.

 

اولين مرحله سوار شدن به هواپيما طي كردن مراحل گرفتن كارت پرواز است. براي اينكه از تمامي مراحل گرفتن كارت پرواز مطلع شويد و بدون هيچ نگراني در فرودگاه به سروقت آن برويد با ما همراه باشيد.

در برخي فرودگاه ‌ها مجبور هستيد اين مرحله را دستي انجام دهيد. در اين مواقع مدارك تان را قبل از رسيدن به پيشخوان آماده كنيد.

بعد از چك-اين اينترنتي در صورتي كه چمداني براي فرستادن به قسمت بار هواپيما نداريد، كافي است با كارت پرواز پرينت شده در دست، به گيت پرواز مراجعه كنيد. در صورتي كه بار همراه داريد آن را در جامه‌دان‌ها بگذاريد و به قسمت بار تحويل بدهيد.

هنگام تحويل بار به متصدي و مراحل گرفتن كارت پرواز برچسبي به چمدان شما الصاق مي‌شود و برچسب‌هاي كوچك ديگري روي پاسپورت شما چسبانده خواهد شد. اين برچسب‌هاي كوچك همان سند مالكيت بار شماست و حاوي اطلاعات شخصي شما از قبيل شماره پرواز، مبدأ، مقصد و تاريخ پرواز است؛ بنابراين هرگز تا زمان گرفتن چمدان و خروج از فرودگاه مقصد آن‌ها را دور نريزيد.

اولين گامي كه براي يك سفر هوايي مي بايست برداريد ، خريد بليط ارزان هواپيما است. كه شما براي خريد بليط با انواع بليط ها و قيمت بليط هواپيما هاي مختلف مواجه مي شويد و ممكن است انتخاب برايتان سخت شود.

در صورتي كه از مبدا به مقصد شما پرواز مستقيمي وجود نداشته باشد اين كار سخت تر هم مي شود. بنابراين قبل از خريد با افراد آشنا و حرفه اي در اين زمينه مشورت نمائيد. براي سفر به خارج از كشور مي بايست حتما پاسپورت خود را به همراه داشته باشيد و حداقل شش ماه از تاريخ انقضاي آن باقي مانده باشد.

بهتر است براي تسريع در مراحل گرفتن كارت پرواز علاوه بر پاسپورت ، مدرك شناسايي ديگري نيز همراهتان باشد. در صورتي كه سفرتان داخل كشور باشد، همراه داشتن كارت شناسايي معتبر الزامي است.

امكان گزارش ثبت حضور و ثبت نام (Check-in) به صورت اينترنتي ، در پروازهاي داخلي ، از ۲۴ ساعت قبل وجود دارد. همچنين امكان چك – اين در باجه هاي خودكار داخل فرودگاه نيز وجود دارد. بعد از اين كه چك – اين را انجام داديد ، كارت پرواز خود را دريافت كنيد.

در برخي از فرودگاه ها مراحل گرفتن كارت پرواز بصورت دستي انجام مي شود كه مي بايست مدارك خود را قبل از رسيدن به پيشخوان آماده كنيد. بعد از مرحله ي چك – اين در صورتي كه چمداني همراه نداريد كافي است به همراه كارت پرواز پرينت شده در دست، به گيت پرواز مراجعه كنيد.

يكي از نكاتي كه مي بايست به آن توجه كنيد ، لوازمي است كه با خود به فرودگاه مي بريد. بسياري از بهترين هواپيمايي مسافربري ايران و شركت‌هاي هواپيمايي به مسافرين خود اين اجازه را مي‌دهند كه يك كيف كوچك و يك وسيله شخصي مانند لپ‌تاپ همراه خود داشته باشند.

اين مساله براي شركت هاي مختلف متفاوت است بنابراين مي بايست قبل از بستن چمدان براي سفربه وب سايت شركت هواپيمايي مراجعه كنيد و قوانين آن شركت را مطالعه كنيد. همچنين توجه داشته باشيد براي تعداد و وزن لوازمي كه به همراه خود مي‌بريد، نيز محدوديت‌هايي وجود دارد و ممكن است كه براي وزن و يا تعداد اضافي لوازمتان هزينه بيشتري پرداخت كنيد.

در صورتي كه بار همراهتان است ، مي بايست آن را در جامه دان ها بگذاريد و به قسمت بار تحويل هيد. هنگام تحويل بار به متصدي و مراحل گرفتن كارت پرواز برچسبي به چمدان شما الصاق مي‌شود و برچسب‌هاي كوچك ديگري روي پاسپورت شما چسبانده خواهد شد.

اين برچسب‌هاي كوچك همان سند مالكيت بار شماست و حاوي اطلاعات شخصي شما از قبيل شماره پرواز، مبدأ، مقصد و تاريخ پرواز است؛ بنابراين هرگز تا زمان گرفتن چمدان و خروج از فرودگاه مقصد آن‌ها را دور نريزيد. در هنگام تحويل بار به ماموران از زدن برچسب تحويل بر روي وسايل خود اطمينان حاصل كنيد. اين برچسب‌ها به منزله رسيد بار و چمدان‌هاي شما خواهد بود.

گل پرواز با تهيه مجموعه كاملي از بليط هواپيماهاي امن در مسيرهاي مختلف سعي كرده تا سفري مطمئن و لذت بخش را براي همه مسافران تدارك ببيند. شما با مراجعه به سايت خريد بليط گل پرواز مي توانيد از همه بليط هاي موجود در مسير دلخواه تان باخبر شويد و بليط هاي سيستمي و چارتر را براي مسافرت خود انتخاب و اقدام به خريد كنيد. همچنين مي توانيد درباره مدير عامل هواپيمايي سپهران و هواپيمايي سپهران اطلاعات خوبي به دست بياوريد تا بهترين بليط را براي مسافرت خودتان خريداري نماييد. آرزوي سفري امن و پر از شادي را براي شما داريم.

ادامهـ مطلبـ    |    نظرات (0)
[    بازدید :    ] [    ۱۵ فروردين ۱۳۹۷   ] [    ۰۱:۰۱:۱۱   ] [    دانيال    ]

بليط هواپيما، بليط، خريد بليط هواپيما، خريد اينترنتي بليط هواپيما، خريد آنلاين بليط هواپيما، خريد بليط چارتر، خريد بليط سيستمي هواپيما، خريد بليط خارجي، خريد بليط ارزان هواپيما، بليط ارزان هواپيما،

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

   آخرین مطالب ارسالی

جدید     بهترين قيمت بليط هواپيما را از ما بخواهيد
    چالش مسافران، چارتر يا سيستمي؟
    پرواز مستقيم يا غير مستقيم كدام بهتر است؟
    آيا هواپيماها براي سفر ايمن هستند؟
    مزيت صندلي هاي كنار در خروج اضطراري چيست؟
    سفر بر هر درد بي درمان دواست
    همه آنچه بايد در هنگام سقوط هواپيما بدانيد
    ۸ مورد از امكانات قطار‌هاي مسافربري كه نمي‌دانيم
    همه چيز درباره بليط لحظه آخري
    قطار يا هواپيما، گزينه بهتر براي سفر كدام است؟

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان